ANA SAYFA
TR / EN

BİZ

BTA Ailesi olarak, TAV ve Bilintur ortaklığında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda hizmet vermek amacıyla kurulduk. Başlangıcımızdan bu yana, yiyecek-içecek sektöründeki insan kaynağı ve tecrübemizle etkin ve kontrollü bir büyümeyi tercih ettik. Emin ve sağlam adımlarla ilerledik.

Yıllar içinde hizmetlerimizi öncelikle TAV Grubu’nun işlettiği diğer alanlara taşıdık. Ardından yeni yatırımımız olan Cakes&Bakes üretim tesisinin temellerini attık.

Cakes&Bakes üretim tesisi kurulduğu günden bu yana, 23 bin metrekare alana yayılan dev üretim tesisiyle dünya markalarına kaliteli hizmet veriyor. Büyük bir hızla büyüyen Cakes&Bakes üretim tesisi içinde, kendi markalarımızın yanı sıra dünya markalarına üretim yapıyor ve sahip olduğumuz ileri teknoloji sayesinde yeni ürün geliştirme konusundaki iddiamızı koruyoruz. Hem Endüstriyel üretimi hem de butik üretimi bünyemizde barındırarak benzersiz bir anlayışı sizlere sunuyoruz.

Dünyanın önde gelen kahve, fast-food ve market zincirlerine sunulan üretimin yanı sıra, ürettiğimiz ürünlerin bazıları Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Gürcistan, Tunus ve Makedonya gibi ülkelere de ihraç ediliyor. Donmuş gıda konusundaki uzmanlığımız sayesinde markamızı tüm dünyaya ulaştırıyoruz.Unlu mamul, pasta, ekmek, sandviç, sıcak ve soğuk yemekleri içeren ürün grupları üzerinde büyük bir titizlikle çalışıyor, ihtiyacınıza uygun yiyecek çözümleri üretmeyi sürdürüyoruz.

Cakes&Bakes ailesindeki 650 kişi sizler için üretime 7 gün 24 saat devam ediyor.

Profesyonel yaklaşımımızı ve bilgi birikimimizi, işimize olan sevgimizle birleştiriyor
ve sizlere daima en iyisini vermeyi amaçlıyoruz.

Cakes & Bakes
Osmangazi Mah. 2647 Sokak No: 5
Esenyurt - İstanbul / TÜRKİYE
0 (212) 671 8600

İnsan kaynakları sürecimiz BTA Genel Merkez tarafından yürütülmektedir.
Başvurmak için tıklayınız BTA İnsan Kaynakları

Kişisel Verilerin Korunması